Iceland

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Iceland

Īpašums pārdošanā Īslandē

Neskatoties uz politisko un ekonomisko apstākļu nenoteiktību, Īslandes pārdošanas cenu vidējais īpašums ir bijis vislielākais pieaugums pēdējos trīs gados.

Vidējais pieaugums ir 6%, salīdzinot ar 4,1%, kas reģistrēts 2015. gadā. Īslande pirmoreiz iegūst pirmo vietu kopš 2006. gada, kad tika uzsākts Pasaules māju cenu indekss.

Sala ziņoja pārsteidzoši 14,7%. Pieaugošā ekonomika, divi procentu likmju samazinājumi un arvien lielāka ārvalstu investoru iesaistīšanās palīdz izskaidrot, ka pēdējo divpadsmit mēnešu laikā nekustamā īpašuma pārdošanas apjomi Islandē ir pieauguši par 9%.

Reikjavīka ir raksturīga krāsainiem jumtiem, žilbinošām ziemeļu gaismām un svarīgam kompromisam enerģētikas priekšā. Islandes galvaspilsēta ar tikai 115 tūkstošiem iedzīvotāju var būtiski ietekmēt globālo līmeni, un tā mērķis ir kļūt pilnīgi neatkarīgs no fosilā kurināmā izmantošanas 2050. gadā un kļūt par "ūdeņraža ekonomiku".

Augsta dzīves kvalitāte ir atspoguļota īpašumā pārdošanas cenām. Reikjavīkas dzīvojamo māju tirgū pēdējos piecos gados ir bijis straujais cenu un pārdošanas rādītājs. Starp 2016. gada otro pusi un visas 2017. gada cenas īpašumam, ko pārdod Islandē, ir palielinājušies vidēji par 13%, sasniedzot 15% maksimumu. Dzīvokļa vidējā pārdošanas cena šodien ir aptuveni 450 tūkstoši eiro.

Islande maina ādu. Un tas nolēma to izdarīt, uzlabojot savas Reykjavík kapitāla mākslas ainu, pārveidojot bijušo ostas industriālo zonu par kultūras centru, tostarp koncepta veikalus, mākslinieku studijas, klubus, viesnīcas, ierakstu telpas un neseno, nozīmīgu atvēršanu Marshall House. Pagājušā gada martā tika atvērta vecā siļķu rūpnīca, kuru studenti Kurt og Pí arhitekti pārveidoja par postmoderno spēku, kurā tika uzņemta studija un galerija, kas veltīta Olafuram Eliassonam, kā arī divi mākslinieki, kuri ir uzrakstījuši Īslandes mākslas ainu: Kling un Bang un Dzīvā mākslas muzejs.

  •  
    Pārcelšanās uz Islandi: visa informācija tikai klikšķa attālumā!

    Iespējams, viens no visvairāk neizpētītajiem, bet tajā pašā laikā īpaši Īslande daudziem izbēgt no ikdienas dzīves, citiem ir derīga alternatīva, lai spētu būtiski mainīt dzīvi. Mums visiem bieži ir tāda doma, kas mūsu galvās buzzē, ka maz balss, kas mums čukst, ka varbūt ir pienācis laiks veikt pag ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 37128

PARDOŠANA Ferma, Iceland, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

800,000.00EUR
PARDOŠANA
Ferma

260000 m²
Austrumu Īslandē ir brīnišķīga saimniecība ar 7 ēkām! Stóri-Bakki atrodas Austrumu Īslandes centrā, tikai 25 km attālumā no Egilstaširas pilsētas u...
Cod. 4957

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Iceland, Grímsey, Grimsey, Grimsey

1,000,000.00EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

2500 m²
zemes pārdošanai
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB